ozgur-kucuk-profile31 Aralık 1976 gününün, gece yarısına yakın saatlerinde dünyaya gelen Özgür Küçük, 1994 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden ve 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve her ne kadar kendi ruhunu bu çul çaputa hiç ait hissetmese de, halen profesyonel tekstil kariyerine devam etmektedir.

Gençlik yıllarından beri süregelen edebiyat tutkusunu, Cam Kırıkları isimli kişisel blog sitesinde hayata geçirmiş ve her zaman kalemin kılıçtan keskin olduğuna inanmış biri olarak, 1993’ten beri kalemini bu platform üzerinde bilemektedir.

2011 yılında yolunun Şenay Gökyıldız ile kesişmesiyle birlikte tango dünyasına hızlı bir giriş yapmış, her ne kadar başlangıçta bir hayli söylense de, kısa zamanda Arjantin Tango’nun en azimli ve istekli öğrencilerinden biri haline gelmiştir.

2012-2013 sezonu itibariyle Arjantin Tango eğitmen kadrosuna katılan Özgür Küçük, halen grupta Eğitmen ve Halkla İlişkiler & Sosyal Medya Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Özgür Küçük aynı zamanda Chow Chow Türkiye Derneği’nin kurucu ve yöneticisi olup, Ki-Musubi Aikido Platformu’nun üyesidir.

...MySQL Balants Gerekletirilemedi...